ارسال رایگان ( خرید بالای 1.5 )

ارسال رایگان خرید بالای 1.5

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

کد تخفیف تا 7 اردیبهشت:

' bestvape '

خرید پاد گیک ویپ - قیمت پاد سیستم گیک ویپ

پاد گیک ویپ

پاد گیک ویپ

به طور کلی سیستم های پاد محصولات جدیدی هستند که از نظر ظاهری و عملکردی از دستگاه های ویپ الهام گرفته شده اند و تفاوت های کمی با این دستگاه دارند. تفاوت اصلی بین پاد گیک ویپ و دستگاه ویپ در اندازه ، قدرت ، نوع سیم پیچ و غیره است.

سیستم های پاد با طراحی منحصر به فرد و سایز کوچک خود کاملا حس سیگار کشیدن را به افراد منتقل می کنند به همین دلیل بسیاری از افرادی که قصد ترک مواد مخدر و سیگار را دارند به خرید سیستم گیک ویپ پاد مراجعه می کنند.

 

خرید پاد گیک ویپ

جویس در پاد گیک ویپ سیستم ویپ گیک ویپ نوعی سالت نیکوتین با محتوای نیکوتین بالا است. همچنین مقاومت سیم پیچ به کار رفته در این سیستم های پاد سیستم گیک ویپ تقریبا بالاست و بهتر است توان دستگاه را در محدوده کمتری تنظیم کنید.

برد روی کویل ثبت می شود و به راحتی می توانید آن را تنظیم کنید. لازم به ذکر است که هم اکنون با خرید پاد گیک ویپ می توانید به راحتی سیگار را ترک کنید.

 

قیمت پاد گیک ویپ

در رابطه با ارائه و اعلام قیمت پاد گیک ویپ باید خدمت شما عزیزان عرض شود که برای تعیین و اعلام قیمت پاد سیستم گیک ویپ عوامل موثر بسیاری وجود دارد که بر میزان و مقدار قیمت پاد گیک ویپ تاثیر بسیاری دارد.

در این باره باید عرض شود عواملی چون جنس بدنه و قدرت کویل و میزان شارژ دهی در طول روز و … عواملی می باشند که به میزان و مقدار قیمت پاد سیستم گیک ویپ تاثیر گذارند.

 

ابعاد پاد گیک ویپ

ابعاد کوچک پاد گیک ویپ حمل آن را آسان کرده و افراد می توانند از آن در جیب یا کیف خود استفاده کنند.  تفاوت اصلی بین سیستم پاد سیستم گیک ویپ و بخارساز در جویس  است. جویس داخل ویپ به جویس ممتاز و معمولی معروف است که نیکوتین بسیار کمی دارد و برای افرادی که می خواهند سیگار را ترک کنند بسیار مناسب است.

پاد گیک ویپ و نکات مهم آن

سیستم پاد گیک ویپ دارای اجزای مختلفی است . این نوع دستگاه از 6 یا 7 قسمت تشکیل شده است که قسمت های مختلف آن به شرح زیر می باشد. قیمت پاد گیک ویپ جک بسته به برند و مدل می تواند متفاوت باشد.

جهت مشاهده محصولات پاد سیستم می‌توانید اینجا را کلیک کنید.

مشخصات ظاهری و بدنه پاد گیک ویپ

باتری مورد استفاده هم به صورت داخلی موجود است و هم به صورت خارجی و جنس بدون نیز دارای انواع متفاوتی است که از فلزی تا … را در برمی گیرد.

 

دکمه روشن/خاموش پاد گیک ویپ

در برخی از مدل‌های پاد گیک ویپ این دکمه در کنار پورت شارژ می باشد. کارتریج قابل تعویض که معمولاً یکی از اجزای مهم پاد سیستم گیک ویپ است که داخل آن کویل طراحی شده و جویس نیز درون آن ریخته می شود. کویل هایی که در برخی مدل پاد گیک ویپ به کارتریج ها به شکل داخلی متصل می شوند و قابل تعویض نیستند و در برخی مدل ها جدا و قابل تعویض می باشند.

محصولات پیشنهادی: کیف ابزار ویپ

آشنایی با عملکرد پاد گیک ویپ

لازم به ذکر است برخی از انواع پاد گیک ویپ قابل استفاده مجدد نبوده و بعد از اتمام جویس دیگر قابل استفاده نخواهند زیرا به همین دلیل نمی توانند مناسب برای دوستانی که برای استفاده طولانی مدت و دائمی به پاد سیستم گیک ویپ احتیاج دارند باشند. و در رابطه با کار با این نوع پاد گیک ویپ نانو بسیار آسان است و فقط کافی است نوع جدیدی از کارتریج را تهیه کرده و داخل دستگاه قرار دهید.

از نظر اقتصادی نیز بسیار مقرون به صرفه هستند. یکی از مهمترین مزایای سیستم پاد سیستم گیک ویپ مخزن بسته عدم نشتی است.

 

مواد تشکیل دهنده پاد گیک ویپ

سیستم پاد گیک ویپ دارای اجزای مختلفی است. پاد سیستم گیک ویپ از 6 یا 7 قسمت تشکیل شده است که قسمت های مختلف آن به شرح زیر می باشد. قیمت پاد گیک ویپ ویپ جک بسته به برند و مدل می تواند متفاوت باشد.

منبع

منو دسته های خود را در سربرگ موبایل -> موبایل -> المان منو موبایل -> نمایش/پنهان سازی -> انتخاب منو تنظیم کنید
سبد خرید فروشگاه
شروع به تایپ کنید برای نوشته‌های که به‌دنبال آن هستید.