ارسال رایگان ( خرید بالای 1.5 )

ارسال رایگان خرید بالای 1.5

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

کد تخفیف تا 7 اردیبهشت:

' bestvape '

خرید جویس دکتر ویپ | قیمت جویس دکتر ویپ | سفارش جویس دکتر ویپ

جویس دکتر ویپ

جویس دکتر ویپ

دکتر ویپ یکی از برند های انگلیسی تولید کننده انواع جویس ویپ می باشد که توانسته به کمک کیفیت بالای محصولاتش ، طرفداران زیادری را برای خود داشته باشد . انواع ویپ جویس‌ها با طعم‌های تنباکویی، میوه‌ای و دسری و …. در دکتر ویپ تولید می‌شود. ( جویس دکتر ویپ )

خرید جویس دکتر ویپ | قیمت جویس دکتر ویپ

خرید جویس دکتر ویپ

دکتر ویپ در تلاش بوده که با ترکیب نسبت خاصی از VG/PG تجربه منحصر به فردی را برای دوستاران ویپینگ خلق کند. نسبت VG به PG جویس‌های دکتر ویپ برابر 78 به 22 می‌باشد و به همین دلیل بخار بسیار زیادی را برای شما تولید می کند. جویس دکتر ویپ هم اکنون از طریق فروشگاه آنلاین ما در دسترس شما عزیزان می باشد.

خرید جویس دکتر ویپ | قیمت جویس دکتر ویپ

قیمت جویس دکتر ویپ

محصولات جویس دکتر ویپ با توجه به حجمشان دارای قیمت‌های متفاوتی هستند. اما از نظر قیمت در کنار کیفیتی که محصولات این برند دارند ، این جویس‌ها از قیمت معقول و مناسبی برخوردار می‌باشند. ما در فروشگاه آنلاین خود در تلاشیم تا علاوه بر جویس‌های برند دکتر ویپ تمامی برندهای جویس ویپ‌ را که شناخته شده و مطرح و معروف می باشند را در دسترس شما قرار دهیم.

خرید جویس دکتر ویپ | قیمت جویس دکتر ویپ

طعم‌های به کار رفته در جویس دکتر ویپ

طعم‌های به کار رفته در جویس‌های دکتر ویپ کاملا خاص هستند و در سایر برندها نمی‌توانید مشابه آن‌ها را پیدا کنید. طعم‌های به کار رفته در این جویس‌ها شامل طعم‌های میوه‌ای و ترکیب طعم‌های میوه‌ای با طعم آدامس بادکنکی و پشمک هستند. برند دکتر ویپ برای افرادی که به طعم‌های تلخ و تنباکویی علاقه‌مند هستند، جویس‌های با طعم تنباکو نیز تولید می‌کنند که تجربه استفاده از ویپ منحصر به فردی را برای شما به جا می‌گذارند.

خرید جویس دکتر ویپ | قیمت جویس دکتر ویپ

آشنایی با جویس دکتر ویپ

جویس دکتر ویپ ، که در اصل یک برند انگلیسی تولید کننده جویس و سالت نیکوتین برای دستگاه های سیگار الکترونیکی است. تولید کننده انواع مختلفی از طعم ها از تنباکویی و سیگار تا طعم های میوه ای می باشد که یکی از معروف ترین های این طعم ها نیز سری جویس های دکتر ویپ با طعم پینک پنتر است که با داشتن مجموعه ای از چند طعم میوه ای در مقدار 60 میل و 120 میل عرضه می گردند.

خرید جویس دکتر ویپ | قیمت جویس دکتر ویپ

قابل ذکر است که اکثر این سری از طعم های جویس دکتر ویپ بر پایه بلک کارنت که میوه ای ترش و شیرین استوایی است ساخته شده و همچنین ترکیت متفاوت pg-vg 78 به 22 را دارا می باشند.

منو دسته های خود را در سربرگ موبایل -> موبایل -> المان منو موبایل -> نمایش/پنهان سازی -> انتخاب منو تنظیم کنید
سبد خرید فروشگاه
شروع به تایپ کنید برای نوشته‌های که به‌دنبال آن هستید.